O firmie

produkcja maszyn: rolniczych, komunalnych

Produkcja maszyn rolniczych oraz komunalnych

POMAROL S.A.

PPUH POMAROL S.A. powstała w 1992 r. w Biskupcu na bazie wcześniejszego Państwowego Ośrodka Maszynowego. Specjalizujemy się w wytwarzaniu maszyn rolniczych oraz zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych.

Nasze produkty sprzedajemy przez sieć punktów sprzedaży w kraju i zagranicą. Od wielu lat jesteśmy eksporterami o znanej i cenionej marce. Asortyment produkcji jest ciągle poszerzany i dostosowywany do wymagań rynku krajowego jak i europejskiego. Wysoka jakość i nowoczesność wyrobów potwierdzona jest opiniami użytkowników, długoletnim okresem gwarancji, wynoszącym 20 lat w przypadku zbiorników podziemnych a także certyfikatami bezpieczeństwa B i CE, które posiadają produkowane przez nas maszyny rolnicze.

Nasza firma to nie tylko zbiorniki i maszyny rolnicze. To także rożnego rodzaju konstrukcje stalowe według indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg elementów towarzyszących, takich jak: urządzenia do monitoringu przecieków, studzienki nadzbiornikowe, stacje kontenerowe i wiele innych.

Firma posiada także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów pod patronatem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP). Nowoczesne wyposażenie techniczno-pomiarowe o standardzie europejskim uprawnia stację do świadczenia usług w zakresie badań technicznych pojazdów.